Torna a legkisebbeknek

2019-03-19 10:42

Négy korosztályunk is pályára lépett

Nemzetközi minitornát rendezett a Budapest Honvéd a legkisebbek számára, az U11-es, az U10-es és az U9-es csapat lépett pályára. A tornán minden csapat két mérkőzést játszott, 8+1-es felállásban 2x25 perces félidővel. A kicsiknél a tornák célja, hogy minél jobban tudjanak fejlődni, elsajátítsák azokat az alapokat, amelyekre később nagy szükségük lesz, a hangsúly a játékon, s nem az eredményen van, és elmondhatjuk, hogy a torna jól sikerült, a gyerekek hasznos meccseket játszottak

A már említett három korosztály mellett az U12-es csapat is pályára lépett, együttesünk a váci Mózner-emléktornán szerepelt. Az U12-es Honvéd összesen hat mérkőzést játszott a tornán, amelyen öt győzelemmel és egy vereséggel a harmadik helyen végzett.

NEMZETKÖZI MINITORNA

Honvéd-MFA utánpótlásközpont

U11

– Gloriett SE 4–0. G: Kayali (2), Nagy D., Vajda

– Slovan Bratislava (szlovák) 3–1. G: Schön, Szűcs, Milicz

A Honvéd kerete: Németh Barnabás Örs, Zsíros Norbert, Rankó Viktor, Milicz Péter, Vajda Nándor, Schön Botond, Kapitány Zsombor, Kayali Zalán, Kónya Martin, Zámbó Zsombor, Feczesin Kenéz, Szűcs Szabolcs, Nagy Dominik, Bódi Bence

Vezetőedző: Märtz Márk

U10

– Városgazda Utánpótlás Akadémia 12–0. G: Váradi 3, Bognár, Shodunke, Szoó 2-2, Ignácz, Csákány, Vincze

– Slovan Bratislava 1–3. G: Bogdán

A Honvéd kerete: Vas Bálint, Csákány Szabolcs, Vincze Tamás, Sütő Benedek, Varga Viktor, Bogdán Martin, Szoó Bence, Shodunke Dániel, Váradi Zalán, Ignácz Péter

Vezetőedző: Takács Dávid