KRC Genk – Budapest Honvéd-MFA 1–0 (0–0)

Játékvezető: Pillók Ádám (Bertalan Dávid, dr. Bede Tamás)

Bastians Seppe – Junior Diomande Ardjouma, Cenci Theo, Wout Coomans, Yannick Leliandal – Ilias Takidine (Bahadir 58.), Arne Cuypers (Németh 30.), Ismael Saibari Ben El Basra (van Rosmalen 51.), Bryan Limbombe (Boujamaoui 58.) – Senden Youri, Marouane Balouk

Vezetőedző: Kevin van Dessel

Budapest Honvéd-MFA

Schritt Martin – Nagy Bence (Irimiás 31.), Csörgő Viktor, Fazekas Lóránt, Tóth Roland – Zvara Levente, Kóródi Dávid (Májer 31.), Mucsányi Márk (Constantino Dominik 31.) – Fogarassy Máté, Cipf Dominik, Komiszár Kristóf

Vezetőedző: Miskei Attila

Jó formában kezdtünk, a mérkőzés elején több helyzetet is sikerült kialakítanunk, Fogarassy, Cipf, Csörgő és Zvara is próbálkozott, de a belga kapus, Seppe remekül hárította lövéseiket. Az első félidő végéig fölényben játszottunk, a Genk csak egyszer került helyzetbe Balouk révén, Schritt Martin azonban bravúrosan hárított.

A második félidő elején beállt Komiszár hatalmas helyzetet hagyott ki, két méterről fejelte a labdát Seppe kezébe. Ezután mind a két oldalon adódtak helyzetek, az egyik ilyen lehetőséget használta ki a Genk játékosa, Limbombe. Félpályától vitte baloldalt a labdát, egészen a tizenegyes vonaláig. Schritt kijött a kapuból, Limbombe azonban kicselezte, középre passzolt, a remekül érkező, U16-os korosztályos válogatott, Németh András egyenesen betalált az üres kapuba (37.) 1–0. A mérkőzés további részében mind két csapatnak megvolt az esélye, hogy gólt szerezzen. Teljes erőbedobással harcoltunk, ahogy a belga csapat is, így nem sikerült kiegyenlítenünk. A végeredmény, KRC Genk – Budapest Honvéd FC 1–0.

A szokásos tizenegyespárbaj végeredménye: 1–2