Tizenkétszeres korosztályos magyar bajnok, Alapítva: 2007

Kettős győzelem a Dunaszerdahely ellen

2017-01-24 17:44

Szorosabb mérkőzés, mint az U17-ben

A hétvégi felkészülési meccsek után az U17 és az U16 kedden ismét pályára lépett. Az ellenfél az FC 1904 Dunaszerdahely korosztályos csapatai voltak. Az első találkozón az idősebbek nem várt nagyarányú győzelmet arattak, a másodikon jobban meg kellett izzadni a győzelemért. A vendégek U16-os csapatának másodedzőjeként eljött Budapestre Gögh Árpád is, aki 2000-es évek elején a Győr csapatában futballozott.

Az U16-os csapatok találkozója már sokkal szorosabb volt, mind játékban, mind eredményben. Jó iram jellemezte végig a találkozót, nem unatkoztunk a 2x40 perces összecsapás során. László Dávid ismét gólt szerzett, Szabó Dominik pedig az utolsó percben szerzett találatával bebiztosította a győzelmet.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

BP.HONVÉD-MFA U16 - FC DAC 1904 DUNASZERDAHELY U16   2-0  (1-0)     (2X 40 PERC)