Tizenháromszoros korosztályos magyar bajnok, Alapítva: 2007

NB III Nyugati csoport, 16. forduló
Budapest Honvéd-MFA – Csornai SE 3-1 (2-0)
Bozsik Stadion, 150 néző, vezette: Csonka Bence

Gólszerzők: Kabangu (4’ és 82’), Lukács (43’), illetve Császár (90’).

Honvéd II: Vajda – Bíró T., Fehér, Palmes, Máté, Márton (Rózsahegyi 67’), Göblyös, Lukács, Tóth H (Bíró Á. 76’), Kabangu (Tóth B. 82’), Zsótér.
Vezetőedző: Gálhidi György

Csorna: Sánta – Litresics (Nagy 46’), Bognár, Császár, Füredi, Babics, Dávid (Csikós 62’), Serfőző, Simon (Németh 85’), Weitner, Folmer
Vezetőedző: Urbán Flórián

Fontos győzelmet aratott a Honvéd-MFA, miután a tabellán előttünk álló riválisát, a Csornai SE-t legyőzte a Bozsik Stadionban. Jól indult a mérkőzés, hiszen már a 4. percben sikerült megszereznünk a vezetést. Dávid a 16-oson belül buktatta Zsótért, a megítélt büntetőt Márton végezte el, de a bal alsó sarok felé tartó labdát Sánta bravúrral kiütötte, a kipattanóra viszont Kabangu érkezett, és lőtt a hálóba. (1-0). A 43. percben a félpályánál labdát szereztünk, Lukács végig száguldott a térfélen, majd 14 méterről, éles szögből a kapuba bombázott. (2-0). A 82. percben Kabangu tovább növelte az előnyünket, az első lövését még bravúrral hárította Sánta, de a második ellen már nem volt ellenszere a csornai kapusnak. (3-0) A 91. percben Császár révén szépítettek a vendégek.

Gálhidi György: - Jó volt a Honvéd kispadján ülni, régóta vártam erre az eredményre, erre a játékra. Stabil volt a védekezésünk, de a legfontosabb, hogy a középpályát hosszú idő után tudtuk kontrolálni. Hamar megszereztük a vezetést, ezért ki tudtuk engedni az ellenfelünket, mélyebben tudtunk védekezni, többet tudtunk kontrázni. A csapategységet dicsérnem kell, nem volt gyenge pontunk, Gajda, Bíró, Palmes, Máté, Göblyös, Dark, Lukács, vagy Zsótér nagyon jó voltak, de a többiek is jól teljesítettek.