Tizenháromszoros korosztályos magyar bajnok, Alapítva: 2007

Tatabánya FC- Budapest Honvéd-MFA 3-2 (2-1)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion

Játékvezető: Kovács Gábor Péter (Fehér Miklós, Dr. Bede Tamás)

Tatabánya FC: Szatmári Zoltán – Gaszner Roland, Katona Attila, Krupánszki Balázs, Katona Károly, Farkas Viktor, Huszárik Zsolt, Kiss Károly (Pump Szabolcs, 90’), Soltész Barnabás, Rebők Imre (Klausz Ádám, 82’), Kiss Bence (Velkey Ambrus, 72’)

Budapest Honvéd FC: Vajda Dániel – Bíró Tamás, Fehér Imre (Váczi Dániel, 71’), Raul Palmes, Gergényi Bence, Rózsahegyi Dominik (Hegedűs Márk, 39’), Máté Zsolt (Lukács Dániel, 54’), Márton András, Bíró Ákos, Tóth Barna, Tóth Henrik

Vezetőedző: Gálhidi György

Gólszerzők: Kiss Károly (16’, 1-0), Gergényi Bence (31’, 1-1), Kiss Károly (36’, 2-1), Huszárik Zsolt (63’, 3-1), Lukács Dániel (77’, 3-2)

Az NB III-as bajnokság 12. fordulójában a múlt heti, Andráshida elleni fölényes győzelem után a többszörösen is nehéz helyzetben lévő Tatabányához látogattunk. Ehhez képest a mérkőzés első kétharmadát gyakorlatilag az ellenfélnek ajándékoztuk, fegyelmezetlenül, pontatlanul és körülményesen játszottunk. Úgy tűnt, mintha a hazaiak jobban akarnák a győzelmet, és jóval többet is tettek ennek érdekében. Az utolsó 25-30 perc elsősorban a cserejátékosainknak köszönhetően (Lukács gólt szerzett, Váczi gólpasszt adott) már a miénk volt, de ezen a napon nem feltétlenül érdemeltük volna meg a győzelmet. Jövő vasárnap 13 óra 30 perckor a bajnokságot toronymagasan vezető (11-0-1) Érdi VSE csapatát fogadjuk a Csepeli Stadionban.